Yaşam

ABD Savunma Bakanlığı UFO’lara Özel Web Sitesi Açıyor

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), her zaman büyük tartışmalara konu olan UFO’larla ilgili yeni bir karar aldı. Alınan karar doğrultusunda; gizliliği kaldırılmış Bilgilerin kamuoyuyla paylaşılmasına karar verildi. Bu içerikte; Yeni bir web sitesi oluşturan Pentagon, web sitesi aracılığıylaUFO’larla ilgili bilgiler paylaşılacak.

Yapılan açıklamalara baktığımızda sitede UFO’larla ilgili herhangi bir yazılı ifadenin bulunmadığını görüyoruz. nesne , fotoğraf ve görseller bulunacaktır. Ayrıca eski ve mevcut hükümet yetkilileri, eski ve mevcut askeri personel de bu web sitesinde UFO gözlemlerine ilişkin bilgiler paylaşmıştır. bildirimler başarabilecekler. İlerleyen süreçte bu bildirim uygulamalarının herkese açık olacağı belirtiliyor.

Site şu anda tam olarak aktif değil

Web sitesine göz attığımızda şimdilik genel bilgilerin yer aldığını görüyoruz. Misyon ve vizyon gibi başlıklar altında yapılan açıklamalar ve ABD’nin geçmiş UFO çalışmalarına ilişkin bilgiler de sitede yer alıyor. paylaşılıyor . Diğer taraftan; geçmişte yakalandı UFO görüntüleri internet sitesinde de mevcuttur. Öte yandan bu videoların nasıl çekildiğine dair detaylı bilgiler de veriliyor.

*Web sitesinden bir ekran görüntüsü.

Pentagon’un UFO’larla ilgili web sitesi hakkında neler söyleyebiliriz? şimdilik bu kadar . Oluşturulan web sitesine ulaşmak isteyen okuyucularımız, Buradailişkiyi kullanabiliriz.

haber-aliaga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu