Haber
Bolu Dağı’nda yoğun sis
![](https://ugurludag-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/bolu-daginda-yogun-sis-2OfnAaaU.webp)
BOLU Dağı D-100 karayolu geçişinde etkili olan yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken, sürücüler yavaş ilerlemek zorunda kaldı.
Bolu Dağı D-100 karayolu geçişinde sabah saatlerinden itibaren yoğun sis etkili oldu. Bakacak, Kırmızıdere ve Seymenler mevkilerinde yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü. Bolu Dağı D-100 karayolu kavşağında virajlı ve rampalı yollarda yoğun sis nedeniyle sürücüler yavaş ve gözetim altında ilerlemek zorunda kaldı.