Haber

Bursa İnegöl’de Kitap Günlerine coşkulu final

BURSA (İGFA) –İnegöl Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Kitap Günleri, 5-13 Kasım tarihlerinde MODEF Fuar alanında gerçekleştirildi. 9 gün süren ve adeta bir şölen havasında yapılan Kitap Günleri aktifliğine her gün 10 bin dolayında öğrenci ile birlikte binlerce ziyaretçi akın etti.

Kitap Günleri aktifliği, Cumartesi ve Pazar günü coşkulu bir final ile tamamlandı. Son 2 günde onlarca muharrir, binlerce ziyaretçi ile buluştu. İmza günleri, söyleşiler ve daha pek çok aktifliğin yer aldığı Kitap Günlerini hafta sonu Kaymakam Eren Arslan ile Belediye Lideri Alper Taban da farklı vakitlerde ziyaret etti.

Söyleşilere katılan Kaymakam Arslan ile Lider Taban, Kitap Günleri fuarının final coşkusuna ortak oldu.

34 MUHARRİR, KİTAPSEVERLERLE BULUŞTU

12-13 Kasım tarihlerinde İnegöl Kitap Günleri Fuarında başta; İhsan Süreyya Sırma, Aslı Arslan, Grikoç-Gökhan Müftüoğlu, Ahmet Şerif İzgören, Ali Ural, Alişan Kapaklıkaya, Yusuf Kaplan ve Şermin Yaşar üzere tanınmış isimler olmak üzere 34 muharrir, okuyucuyla buluştu. Yayınevlerinin stantlarında, imza ve söyleşi salonlarında hayranlarıyla buluşan muharrirler, büyük bir ilgiyle karşılaştı.

Pazar günü Alişan Kapaklıkaya’nın imza günü ve söyleşisine katılan Belediye Lideri Alper Taban, burada vatandaşlara yönelik kısa bir selamlama konuşması da yaptı. Lider Taban, “Katılımlarınızdan dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Böylesi güzel bir etkinlikte bizleri yalnız bırakmadınız. Alişan hocamızı daha önce de İnegöl’ümüzde ağırlamıştık. Bu etkinlikle amacımız aslında her vatandaşımızın baş ucunda okuduğu bir kitabı olsun. Gelecek yıllarda daha güzellerini yapmayı diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu