Haber

Denizli Ayak Tenisi İl Şampiyonası Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu

Ayak Tenisi Şenliği Denizli İl Şampiyonası Turnuvasına katılan 32 takımın mücadelesi sonucunda ilk dörtte dereceye giren takımlar ödüllerini aldı.

Denizli Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Pamukkale Belediyesi ve Ayak Tenisi Denizli İl Temsilciliği iş birliğinde düzenlenen Denizli Ayak Tenisi İl Şampiyonası müsabakaları sona erdi. 14-15 Haziran 2023 tarihlerinde Denizlispor Altyapı Kınıklı Tesisleri’nde düzenlenen ve 32 takımın katıldığı il şampiyonasının ikinci gününde çeyrek final, yarı final ve final maçları yapıldı. Oldukça çekişmeli ve heyecanlı karşılaşmaların ardından finalde buluşan Denizli Ayak Tenisi, Spor Kulübü, Bordeaux Motors’u yenerek şampiyon olurken, Bordeaux Motors ikinci oldu. Üçüncülük dördüncülük maçında ise; Zümrütspor, Al Sancakspor’u mağlup ederek üçüncü, Al Sancakspor ise 4. oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren gruplara müsabaka sonrası protokol ile kupa ve madalyaları verildi. Bu sonuçla Denizli’de çıktığı son iki karşılaşmada şampiyon olan Denizli Ayak Tenisi Spor Kulübü, üçüncü kez şampiyon oldu. Şampiyon, Türkiye Şampiyonası’nda Denizli’yi temsil edecek. – DENİZLİ

haberarifiye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu