Haber

Fenomen İsim Fotoğraf Çekmek İçin Çıktığı Gökdelenin 68. Katından Düşerek Hayatını Kaybetti!

Cesur fotoğrafçı Remi Lucidi, 40. kattaki bir arkadaşını ziyaret ettiğini ve çıktığı binanın 68. katından güvenliği atlatarak düşerek hayatını kaybettiğini söyledi. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak:https://www.dailystar.co.uk/news/worl…

Ekstrem sporlar ve nefes kesen kareler çekmesiyle tanınan cesur Fransız fenomen, bir binanın 68. katından düşerek öldü.

Instagram’da “Remi Engima” olarak bilinen cesur fotoğrafçı Remi Lucidi, 40. yıl dönümü için Hong Kong’daki Trengunter Tower kompleksini ziyaret ediyor. ‘Yerde oturan arkadaşını ziyarete gideceği’ gerekçesiyle dışarı çıkmak istedi.

Ancak Lucidi’nin gerekçesinin doğru olmadığı ortaya çıkınca Hong Kong yetkilileri, binadaki bir güvenlik görevlisinin Lucidi’yi yakalamaya çalıştığını ancak ekstrem sporlar hayranının binanın üst katlarına çıkmayı başardığını iddia etti.

Söz konusu gökdelenin güvenlik kamerası görüntülerinde 49’uncu katta olduğu tespit edilen Lucidi, daha sonra merdivenlerle binanın en üst katına çıktı.

Lucidi’nin peşinde olan güvenlik görevlileri, çatıya açılan bir kapak bulduklarını ancak adamın hiçbir yerde bulunamadığını söylediler.

New York Post’un haberine göre, Lucidi en son 19:38’de kompleksin tavan arası penceresini çalarken görüldü ve ardından apartmandaki bir hizmetçi polisi aradı.

Olayla ilgili başka bir kaynak, Lucidi’nin ölüm mahallindeki kamerasında ölüme meydan okuyan diğer akrobatik hareketlerin ve tırmanışların görüntülerinin olduğunu ve resmi ölüm nedeninin şu anda açıklanmadığını söyledi.

lapsekiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu