Haber

Tekirdağ Malkara Yangını Kontrol Altına Alındı

Tekirdağ Malkara yangınında son durum nedir ve Tekirdağ Malkara yangınının söndürülüp söndürülmediği gündeme geliyor. Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde çıkan orman yangınında son durum merak ediliyor. Tekirdağ Malkara yangınında son durum nedir, Tekirdağ Malkara yangınının söndürülüp söndürülmediği merak ediliyor. Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde çıkan orman yangınının havadan ve karadan müdahale edilerek kontrol altına alınıp alınmadığı araştırılıyor. Tekirdağ Malkara yangınında son durum nedir? Tekirdağ Malkara yangını söndürüldü mü? Detaylar burada…

TEKİRDAĞ MALKARA YANGININDA SON DURUM NE?

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde çıkan orman yangını havadan ve karadan müdahale edilerek kontrol altına alındı. Yangına 4 helikopter, 113 araç ve 554 personel müdahale etti. Soğutma çalışmaları devam ediyor.

TEKİRDAĞ MALKARA YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ MÜ?

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde dün çıkan orman yangını, havadan ve karadan müdahale edilerek kontrol altına alındı. Deveci Mahallesi ormanlık alanında dün başlayan ve rüzgarın etkisiyle Teteköy Mahallesi’ne de sıçrayan yangına müdahale gece boyunca devam etti. Rüzgarın etkisini sürdürdüğü bölgede çıkan yangına 4 helikopter, 113 araç ve 554 işçi müdahale etti. Yangın, ekiplerin havadan ve yerden müdahalesiyle kontrol altına alındı. Bölgede soğutma çalışmaları devam ediyor. Ekipler, yaklaşık 100 hektarlık arazide hasara yol açan yangının çıkış nedenini araştırıyor. Teteköy Mahallesi’ndeki yanan alanlar drone ile görüntülendi.

Malkara İlçesinde Çıkan Orman Yangını Hk.https://t.co/kXat20Gjsu pic.twitter.com/Xi6pxiVtEI

— TC Tekirdağ Valiliği (@tekirdaggovtr) 18 Temmuz 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu